За захоплення тернопільської ОДА порушили кримінальну справу

За фактом захоплення приміщення Тернопільської обласної державної
адміністрації, слідчим УМВС України в області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення,
передбаченого ч.1.ст.341 (захоплення державних або громадських будівельчи споруд) КК України.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 6 років.

Також прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан звернувся до жителів міста Тернополя та області з вимогою не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

   Як зазначив прокурор області, події, які відбуваються сьогодні, 23 січня 2014 року щодо блокування, а в подальшому захоплення будівлі обласної державної адміністрацій, є неприпустимі.

   «Такі незаконні дії тягнуть за собою встановлену законом кримінальну відповідальність, і хто б їх не вчинив, буде відповідати згідно із Законом! Діям всіх учасників цих подій буде надана правова оцінка» – констатував Геннадій Мовчан.

   Звертаючись до учасників акцій, прокурор області закликав не піддаватись на політичні провокації та заклики екстремістів до вчинення протиправних дій, зокрема, захоплення державних установ.

   «Я вимушений попередити тих, хто закликає громадян до протиправних дій. Які б посади хто не займав, дія кримінального кодексу поширюється на усіх однаково» – додав він.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі