У Тернополі вибирали, хто буде веселити Зеленського і Кошового

23 січня в місті вибирали, хто буде веселити Зеленського і Кошового. В Тернополі відбір найдотепніших на шоу каналу «1+1» проводиться вже не вперше. Але вперше – у таких надзвичайних умовах.

Наскільки коректно жартувати і сміятися, коли на вулицях столиці гинуть люди? Чи, може, сміх та іронія і є дієвою зброєю проти режиму? Про специфіку цьогорічного кастингу розповів Тернопільській липі організатор, один із авторів студії «Квартал-95» Олександр.

-   Цей кастинг був запланований ще до цих подій. Ми всією душею з Майданом і на Майдані. Коли ми були в Києві, то ми і возили їжу, і теплі речі коли у нас був час, і грошима скидалися. І вчора були у вас на Майдані. Але ми не можемо підводити тих людей, які хочуть виступати, які їдуть з сіл, з районів сюди, аби потрапити у передачу. В яких, можливо, якісь проблеми в сім’ї, які вони хочуть вирішити цими грошима. Багато людей сподівається на краще. Ми всі люди і у всіх нас надія, щоб цей Майдан відбувся і щось помінялося в країні. Але в цих людей також є надія, що вони приїдуть і в них щось поміняється в житті. Заходили сьогодні люди, питалися: «О, у вас тут кастинг… «Розсміши коміка»? Смієтеся? А на вулиці революція!»

-         Чи багато тернополян прийшло на кастинг?

-   Сьогодні прийшло 22 «одиниці». Я так називаю, бо виступають і дуетами, і тріо.

-         Багатьом дали «зелене світло»?

-   Тернопіль показав дуже гарне співвідношення людей, котрі прийшли, і котрих ми взяли. Тому що у нас в Харкові прийшли 80 з лишнім «одиниць», а ми взяли 6 чи 7 чоловік. А в Тернополі з 22 взяли сімох. Я дуже задоволений. Якби прийшло більше, ми б взяли більше. Просто я розумію, що ці події в країні когось зупиняють – хтось поїхав на Київ, хтось переживає, дивиться новини. Але Тернопіль завжди показує гарний результат. Це гарне місто, «файне» місто, ми його дуже любимо. У вас такий особливий гумор.

-     Ось хлопці вийшли з дверей і кажуть: «Ніхто не сміявся. Взяли».

-  Нас розмішити дуже тяжко. Здивувати чимось практично неможливо. Це робота. Ми розуміємо, який жарт буде смішним для глядача, тому просто робимо аналітику.

-         Чи бувають курйози на самому кастингу?

- Раніше, коли ми тільки починали, три роки тому, то бувало багато. У Тернополі одна жіночка груди оголені показувала. Всіляке буває, жіночки таке витворяють…Приходять і не зовсім адекватні люди, вочевидь,  з якимись розладами психіки. Ми вислуховуємо всіх, даємо шанс усім. Якщо людина прийшла – треба її слухати.

Побачити тернополян в ефірі можна буде вже навесні. Серед них і студента фізико-математичного факультету ТНПУ  Олега Рижого зі своїми друзями-медиками.

-  Ми виступали тріо і пройшли. Раніше крали в різних командах КВН. Між собою ми сусіди та одногрупники. Будемо боротися за 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, що свою частку в обміні «сміх на гроші» раніше вже отримали тернополяни Володимир Литовчук, Роман Прокопів, Андрій Калатай, а учасники КВН-команди «V. I. P.» Таня Песик і Віктор Гевко завдяки шоу не лише збагатилися на 100 тисяч гривень, а й стали справжніми телезірками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі