Сьогодні у Тернополі волонтери збиратимуть ліки для мітингувальників у столиці

Волонтери домовилися збирати медикаменти та інші засоби медичної допомоги для мітингувальників у столиці 24 січня в Тернополі. Акція розпочнеться о 12 годині біля пам’ятника І. Франку.

Уточнення організаційних питань і розподіл людей на групи відбудеться на місці. Суть акції в тому, щоб групи людей, збираючи ліки, пройшлися по лікарнях та аптеках усіх мікрорайонів Тернополя. Приєднаються до колони журналісти та відео-оператори, всі охочі.

- Оскільки дівчата сьогодні мало чим можуть допомогти в Києві, ми вирішили об’єднатися і таким способом допомогти майданівцям, – пояснює організатор – дівчина на ім’я Настя. – В одній із міських аптек фармацевт безкоштовно віддала мені ліки, термін використання яких – до 10-15 лютого. Адже їх скоро будуть списувати. Усе зібране ми передамо у Київ. Воно там, на жаль, зайвим не буде…

Довідково. На Київському майдані дійсно є велика потреба в медикаментах і медичному обладнанні. Тернополяни навіть можуть отримати список ліків, аби знали, чим можна допомогти. Той перелік є в організаційному наметі, що у сквері біля Театрального майдану.

7days-ua.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі