У Тернопільській ОДА депутати проводять цілодобовий прийом громадян, а люди чекають на Хоптяна (оновлено)

Як ми повідомляли, вчора у Тернополі  пікетували  облдержадміністрацію. Станом на 19:55 люди зайшли на всі поверхи ОДА. Підійшли під кабінет голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, вимагають зустрічі з ним. Керівника області не було у приміщенні.

Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні депутати Тернопільської обласної ради вирішили з 23 січня 2014 року в адміністративному будинку Тернопільської обласної ради розпочати безстроковий цілодобовий прийом громадян. Зустрічі відбуватимуться на всіх поверхах будівлі.

"Приміщення обласної ради є власністю громади. Обласна адміністрація не тільки місяцями не платить за нього орендну плату, а й не впускає в свої кабінети людей, які мають повне право звернутися сюди зі конкретними проблемами, отримати ту чи иншу адміністративну послугу. Влада, яка закривається від своєї громади, автоматично перестає бути народною, демократичною і перетворюється на деспотичну, – зазначив керівник Штабу національного спротиву Тернополя, Володимир Стаюра.

Присутні ще вчора хотіли поспілкуватися із головою ОДА Валентином Хоптяном.

Сьогодні Віктор Господарчук на своїй сторінці у соцмережі написав "У Тернопільській ОДА відбуваються гострі події. Депутати обласної ради разом із активістами Євромайдану вирішили брати "штурмом" кабінет В. Хоптяна. Ще кілька хвилин і двері винесуть. B переповненій приймальні Ситуація напружується”, - йдеться у повідомленні.

Згідно з іншими джерелами, зараз у ОДА спокійно. Люди у приймальній чекають на Валентина Хоптяна. Зазначимо, що у керівника області сьогодні день прийому громадян. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі