На Тернопільщині звільнятимуть керівників комунальних установ, які є членами Партії регіонів. Під загрозою і Тарашевський

Масові звільнення можуть прокотитися Тернопільщиною вже найближчим часом.

Своїх посад позбудуться керівники комунальних підприємств та установ обласної ради, які є членами Партії регіонів. Наразі їм це пропонують зробити добровільно.

«Я звертався до цих людей ще на початку грудня з закликом вийти з Партії регіонів, адже вони очолюють установи обласної ради в області, де 99% жителів підтримують вимоги Євромайдану. Ці керівники зробили свій вибір, вони залишилися в партії, але тепер повинні залиши свої посади. На посадах керівників комунальних установ ми їх не бачимо», – сказав голова обласної ради Василь Хомінець.

Він додав, що якщо ці люди самостійно не звільняться, до  них буде застосовано громадський тиск та інші законні засоби, аби таки звільнити їх із займаних посад.

Також може позбутися посади і заступник голови облради, керівник обласної організації «Єдиного центру» Сергій Тарашевський.

«Насамперед, якщо завтра він особисто не прийде на сесію. Або якщо не прийдуть депутати від «Єдиного центру», то не виключено, що депутатський корпус вирішить приймати з цього приводу кадрове рішення», – зазначив голова облради.

За його словами, звільнення стосуватимуться і представників тих партій, які є сателітами Партії регіонів, або їх близьких родичів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі