Штурм та крики «Ганьба!»: усе про нічне протистояння між силовиками і мітингуючими

Після нічного штурму протестувальники зайняли Український дім.

Мітингувальники витіснили внутрішні війська з Українського дому. Правоохоронці вийшли з Українського дому під крики "Ганьба!".

Сьогодні вночі правоохоронці залишили будівлю Українського дому через бічний вхід, при цьому мітингувальники не виявляли до них ніякої агресії, передає ТСН

Спостерігаючи, як співробітники МВС залишали будівлю, протестувальники вигукували "Ганьба". До мітингувальників вийшов Віталій Кличко, який сказав, що військовослужбовці ВВ - молоді хлопці-строковики і вони не могли порушити наказ. Беркутівців в будівлі не було.

"В Укрдомі виставляємо охорону фондів Музею історії Києва, які, виявляється, зберігаються на верхніх поверхах. Майданівці прибирають сміття", - у "Твіттері" написав народний депутат від "Батьківщини"Андрій Шевченко.

Як передає УНІАН, активіст звинувачує силовиків з Українського дому у мародерстві та знищенні музейних фондів.

Бійці Беркуту та внутрішніх військ МВС за півтора місяці перебування в Українському домі практично "знищили його"

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст Майдану Зорян Шкіряк.

"Півтора місячне перебування "Беркуту" і ВВ в будівлі фактично знищили Український Дім. Це жах... 4 і 5 поверхи просто перетворені на помийну яму", - написав він.

"Все розкидано, зламані меблі, всюди бруд, сміття, порожні пляшки, окурки. Наразі, активісти Майдану разом з працівниками музею наводять порядок і проводять інвентарізацію, щоб розуміти масштаби можливого пограбування." - сказано в повідомленні.

За даними активіста, силовики можуть бути причетні і до розграбування музейних фондів.

"Виявляється з 3-го грудня науковців практично не пускали на роботу, бо там хазяйнував "Беркут". Не виключено, що вони причетні навіть до зникнення цінностей з музею. Сьогодні працівники Укрдому виявили, що пломби складів були зірвані... Виявляється, "Беркут" ще й мародери?...", - завершив Шкіряк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі