У Тернополі зароджується свій автомайдан

У Тернополі люди об’єднуються в різні ініціативні групи: для допомоги Євромайдану, для підтримання правопорядку в місті, для проведення невеличких акцій в знак пам’яті загиблих у Києві, пікетування правоохоронних установ, або бойкот товарів Партії регіонів, тощо.

Таких невеличких спільнот є дуже багато. Їх об’єднує одне – бажання бути корисним, не сидіти на місці, допомагати Україні у боротьбі з тоталітарним режимом влади.

Зокрема існує невеличка спільнота, яка оперативно реагує на усі тривожні сигнали в місті, пише Погляд. Так, саме ці активісти першими блокували виїзд автобусів із військовослужбовцями з міста. Вони також патрулювали військову частину на вул.Будного. Коли через добу після сплеску активності тернополян тут не було нікого – ці чоловіки періодично приїжджали сюди та перевіряли, наскільки спокійно за парканом.

Сьогодні вони з небайдужими водіями збиралися на Майдані Волі для обговорення плану всеукраїнського бойкоту автозаправок Тернополя. Було вирішено зустрітися у понеділок, 27 січня, о 12.00 на площі Героїв Євромайдану (колишній Майдан мистецтв) та створити сітку координаторів бойкоту автозаправок.

Частину витрат (на канцтовари, на бензин, наліпки) планують покрити завдяки пожертвам тернополян на рахунок тернопільського Міщанського братства. Воно в рамках своєї благодійної діяльності готове підтримати ініціативу водіїв у Тернополі.
Довідка:

1. Рахунок Міщанського братства, на який можна перераховувати кошти для потреб автобойкоту в Тернополі. Звіт про витрачені гроші буде публікуватися на сайті Міщанського братства у Тернополі

Громадська організація Товариство “Міщанське братство” в м.Тернополі

код ЄДРПОУ 25934809

ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” м.Київ,

МФО 380805

Поточний рахунок:

в гривнях – 26002414777

в доларах США- 26003414776

Благодійний внесок

2. До автобойкоту тернополяни можуть долучитися у соціальній мережі.

3. Усіх небайдужих водіїв, усі активні автомайдани Тернополя, усі автоклуби запрошують об’єднуватися в одну автомобільну спільноту Тернополя для спільного блага України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі