У Тернополі заборонили діяльність Партії регіонів та КПУ - звернення (ОНОВЛЕНО)

Заборонити на території міста Тернополя діяльність і використання символіки Партії регіонів та Комуністичної партії України як таких, що суперечать національним інтересам та порушують права і свободи громадян України вирішили депутати Тернопільської міської ради під час пленарного засідання сорок четвертої сесії, яке відбулося 27 січня під головуванням міського голови Сергія Надала.

Депутати звернулися до головного управління юстиції в області з пропозицією зняти з реєстрації міську організацію Партії регіонів та Комуністичної партії України.

Окрім того, народні обранці затвердили звернення до членів Тернопільської міської організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму.

Надаємо текст звернення повністю.

“ЗВЕРНЕННЯ до членів Тернопільської міської організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму

Події, які останнім часом відбуваються в Україні, зокрема розгул корупції, соціальна нерівність, відмова від європейського вектора зовнішньої політики України, прийняття антиконституційних диктаторських законів, свавілля правоохоронних органів та спецпризначенців у застосуванні сили для обмеження конституційних прав громадян на свободу мирних зібрань і висловлення своєї думки, що призвели до людських жертв на Євромайдані у м. Києві 21-23 січня 2014 року, показали глухоту влади до вимог Українського народу, неспроможність керівництва держави – представників правлячої Партії регіонів – подолати існуючу політичну кризу, загострили зростання напруги у суспільстві і спричинили масові акції протесту в Україні та області.

На руках вашої партії залитий кров’ю українського народу Майдан та вбивство невинних людей.

Будучи членами Партії регіонів, ви також несете політичну і моральну відповідальність за дії своїх соратників. Вступивши в лави партії влади, ви сподівались на захист свого бізнесу, кар’єрний ріст, відповідні пільги та привілеї.

Сьогодні ми закликаємо вас зробити вибір на користь Українського народу, який є єдиним носієм влади у нашій державі, а не на користь режиму Януковича-Азарова: «Віднайдіть у собі залишки людського духу та гідності і негайно залиште лави злочинної Партії регіонів».

Звертаємося до кожного члена Партії регіонів: «Виходь або відповідай!».

Закликаємо тернополян чинити моральний тиск на тих, хто і надалі перебуватиме у лавах Партії регіонів”, - йдеться у зверненні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі