У Тернополі обговорили діяльність штабу громадської безпеки міста

Повідомляти про надзвичайні ситуації, які загрожують громадській безпеці, чи інформацію про примусове вивезення бюджетників з міста чи області закликав повідомляти міський голова депутатів міськради.

Про це та інше йшлось під час спільної наради міського голови, депутатського корпусу та представників правоохоронних органів та рятувальників, штабу громадської безпеки у понеділок, 27 січня.

Депутати натомість цікавились, чи затримувала чи заарештовувала тернопільська міліція тернополян за участь у акціях масових протестів.

- Не затримано нікого, ніхто не іде ні на які провокації, - повідомив начальник відділу громадської безпеки міського відділу УМВС Андрій Фірман. - Наші правоохоронці ставляться до будь-яких акцій нормально.

Втім, командир Загону народної самооборони - Голова Спілки офіцерів України Олександр Варакута поставив слова пана Фірмана під сумнів, пише 20 хвилин

Мовляв, міліція переходить на сторону влади та виконує її замовлення. Пан Фірман у свою чергу попросив навести конкретні факти переходу міліції у Тернополі на чиюсь сторону.

Цікавились депутати також, чи можуть жінки увійти у Загони народної самооборони та чи можуть вони носити зброю. На що отримали ствердну відповідь – Жіночу Січ, як повідомив пан Варкута, у нашій області та місті очолює Марія Чашка. Щодо зброї – носити можна, якщо є дозвіл.

До слова, про усілякі загрози безпеці, повідомив міський голова, слід повідомляти або на тел. 102, або довідкову службу міськради за тел. 15-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі