Ультрас ФК «Тернопіль» та «Ниви» заявили про готовність підтримувати Майдан

Ультрас ФК "Тернопіль" та «Ниви» оприлюднили заяви про свою підтримку українському народу в нинішній політичній ситуації.

«У зв’язку із тим, що зараз ведеться запекла боротьба за наше з вами майбутнє у Києві та обласних центрах, заявляємо: ми не стоятимемо осторонь. Не лише як прихильники ФК «Тернопіль», а перш за все як громадяни і патріоти України, ми захищатимемо мирне населення від будь-яких структур, які перейшли на бік злочинної влади, до кінця!
У цей неспокійний час ми стоятимемо пліч-о-пліч із ультрас інших клубів, адже маємо спільну мету – вибороти для себе і нащадків незалежність і процвітання нашої батьківщини. Ми впевнені, що станемо опорою новозбудованого громадського суспільства, адже для нас поняття «честь» і «совість» – не порожні слова, а життєві принципи. Наша позиція стосовно вимог народу України, який зараз на Майданах у Києві та інших містах однозначна: разом і до перемоги!», – сказано в заяві фанатів ФК «Тернопіль».

Ультрас «Ниви» теж заявляють про готовність діяти, причому на час революції забути по ворожнечу між фанатами з інших футбольних клубів.

«Останнім часом нас часто запитують: "Чи підтримують Ультрас Ниви позиції Майдану?"
Ми вважали, що відповідь на це питання - очевидна усім. Тому і не висловлювали в Інтернеті своєї позиції - в нас було і є багато значно важливіших справ.
Ми думаємо, що кожен свідомий житель нашого краю вже давно розібрався в ситуації, яка склалася, та знає як діяти.
Ми впевненні, що серед нас немає нікого, хто б спокусився за гроші відстоювати чужі інтереси. Любов до України, як і любов до клубу - за гроші не купиш!
Ми вважаємо, що нашу думку розділяють Ультрас хмельницького Поділля, вінницької Ниви, івано-франківського Прикарпаття, чернівецької Буковини, стрийської Скали, рівненського Вереса – адже зараз не час для нашої ворожнечі!
РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!», – наголошують фанати «Ниви».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі