Тернопільські майданівці не можуть знайти Хоптяна

Місцеперебування голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна ніяк не можуть встановити очільники Штабу національного спротиву.

Хоптяна розшукують, щоб організувати йому зустріч з людьми, оскільки він не в найшов собі мужності висловити свою позицію під час велелюдних віче на Театральному майдані. А коли люди самі прийшли до нього – зліг на лікарняний.

«Коли він сказав, що опинився з високим тиском в лікарні, ми обдзвонили всі медзаклади, однак в жодному нам не підтвердили, що до них надходив такий пацієнт. Сьогодні ми освячували коридори облради та облдержадміністрації, і зайшли заколядувати до начальника обласного управління охорони здоров’я. Принагідно запитали в нього, де його керівник. Він не знав. Запропонували йому набрати головних лікарів, щоб дізнатися, то він відмовився», – розповів голова тернопільського Штабу національного спротиву Володимир Стаюра.

Він зазначив, що, за непідтвердженими даними, сьогодні голова ОДА перебував у СБУ. На роботі Валентин Хоптян, за словами Стаюри, в останні дні так і не з’являвся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі