На Тернопільщині замело дороги до 93 сіл

Снігові опади продовжують затруднювати проїзд на дорогах області. Натомість допомоги у їх розчистці від підприємств чи фермерів немає, нарікають дорожники.

«Цієї ночі найбільшне постраждали північні райони Тернопільської області, це – Шумський, Ланівецький, Зборівський, Козівський, Бережанський Кременецький, Збаразький і навіть Тернопільський райони. Підїзди до 93 сіл цих районів були затрудненими», - зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг Тернопільської області Петро Вільчинський.

Впродовж дня проїзди було розчищено, запевнив він.

Велику напругу на дорогах у несприятливу погоду створює великотоннажний автотранспорт. Так щодоби в середньому 40 машин визволяють  на спусках і підйомах  дорожники області, на об’їзній міста Кременець, Монастириська на постійному чергуванні для цих цілей перебуває важка техніка К-700.

Водночас дорожники нарікають, що жодної допомоги у розгортанні снігу не отримують.

«Жодного механізму на розчистці під’їздів безпосередньо до населених пунктів від сторонніх організацій, підприємств та фермерських господарств не працювало, що значно уповільнює розчистку автодоріг. Зимова стихія є лихом для всіх, а не тільки для шляховиків. З нею необхідно боротись усім сільським, міським та селищним радам, організаціям та підприємствам області разом!», - переконаний Петро Вільчинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі