Тернопільські майданівці розділили керівні посади в облвиконкомі

Сьогодні члени облвиконкому, створеного 25 січня на сесії облради, визначилися з керівним складом.

Очолив виконком Володимир Стаюра (ВО «Свобода»), його заступниками стали Віктор Мартинюк (ВО «Батьківщина»), Наталка Михно (УДАР), Володимир Болєщук (УНП), Олександр Стадник («Наша Україна»), Любомир Шимків (організація ПЛАСТ) та  Василь Турецький.

«Облвиконком бере на себе відповідальність за стан справ в області. Зараз ми заслухаємо звіт усіх підрозділів ОДА і побачимо, чи відповідають керівники цих підрозділів займаним посадам», – окресли найближчі кроки виконкому Володимир Стаюра.

Невдовзі виконком планують розширити, зокрема включити до нього голову Загону народної самооборони Олександра Варакуту та активіста місцевого Автомайдану Віктора Крутиголову.

Наразі заступники голови виконкому визначилися, що Василь Турецький куруватиме зв’язки з громадськістю та АПК, Любомир Шимків – молодіжний напрямок, Наталка Михно – освіту та науку, Володимир Болєщук – бюджетний процес. Чим пріоритетно займатимуться решта заступників вони пообіцяли визначитися найближчим часом.

В облвиконкомі  зауважили, що рішення суду про нелегітимність облвиконкому, ще не набрало законної сили, і буде оскаржено в апеляційному суді. Відтак цей орган наразі є діючим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі