У Тернополі користувачі гаражів на Текстильній не погоджуються з рішенням міськради і влаштують збори

Як ми повідомляли, сьогодні депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про передачу земельних ділянок на вулиці Текстильна, де знаходяться гаражі, власникам конструкцій по договору сервітуту терміном на 49 років.

В ініціативній групі від “Аляска-авто” зазначають, що люди не погоджуються з даним рішенням міськради. Щоб обговорити дане питання та намітити план наступних дій, 1 лютого о 12:00 відбудуться збори.

“Завтра о 12 год. збираємо збори кооперативу “Аляска Авто” на стоянці і будемо це питання розглядати. Якби ми знали, що сьогодні буде сесія і розглядатимуть це питання, ми були би під міською радою. Ми жахнулися, коли дізналися, що відбулася сесія і прийняли таке рішення. А чому вони не вказали в інформації, що “Тернопільбудінвестзамовнику” дали , а не нам. Це нас не влаштовує однозначно. Там є 10 чоловік, які написали заяви, і цими 10-ма чоловіками мотивують дане рішення. Ці 10 осіб є державними службовцями, які працюють у міській та в обласній радах. Вони навіть не знали, що підписують. Нашою вимогою було укласти договір лише з міською радою. Ми неодноразово зазначили, що лише при такій умові готові платити усі податки. Будемо вирішувати на зборах, як нам діяти далі ”, – повідомили в ініціативній групі “Аляска-авто”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі