У Тернополі правоохоронці займуться шахраями, які пропонували людям безкоштовну заміну вікон в під’їздах

Минулого тижня журналісти повідомляли, як під час прямого ефіру на УХ-радіо в студію поступило чимало дзвінків від тернополян щодо ситуації із пропозиціями безкоштовної заміни вікон в під’їздах від менеджерів певної фірми. 

Сьогодні в прямому ефірі заступник міського голови Владислав Стемковський розповів, як просувається справа зі з’ясуванням деталей.

- Ми подали відповідне звернення з усіма адресами у міський відділ міліції – відповіді ще немає. Оскільки ми маємо обмеження в спілкуванні з представниками фірми – вони відмовляються контактувати, то робимо це лише через правоохоронні органи.

Владислав Стемковський наголосив, що жодних тендерів на заміну вікон в місцях загального користування, в під’їздах багатоповерхових будинків міська рада не оголошувала, пише Погляд. Причина банальна – на це немає коштів.

- Коли менеджери ходили по квартирах і попали на працівників ЖКГ, то при спробі з’ясувати детальну інфоормацію просто втікали. Мабуть, обманюючи людей, вони хотіли долучити більше клієнтів.

Заступник міського голови сказав, що одразу ж повідомить в ефірі усі деталі, як тільки в міської ради буде офіційна відповідь від УМВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі