Через зниження температури повітря кількість хворих у Тернополі збільшилася

Через зниження температури повітря кількість хворих у Тернополі збільшилася. Проте епідеміологи вважають, – що причина збільшення кількості захворюваності на ГРВІ – віруси, які в кінці зими активніші.

За останній тиждень на ГРВІ занедужало більше тисячі людей, 29 хворих госпіталізовано.

Якщо людина змерзла, це не означає, що вона захворіє. Наявність вірусів – чи не єдина причина розвитку хвороби, – стверджують епідеміологи.

«Нині захворюваність на грип та ГРВІ зростає. Епідеміологи прогнозували, що вона буде зростати упродовж останньої декади січня та в лютому. Відмічається 37 випадків на 10 тис. населення, відмічається ріст захворювання по всіх вікових категоріях. Найбільше хворих – це діти до 18 років», – зазначає  лікар-епідеміолог Тернопільського міського відділу  Держсанепідслужби Лариса  Гранична.

Під час останнього місяця зими імунітет людини втрачає опір, кажуть лікарі. Вони рекомендують загартовувати організм та вживати продукти, які підсилюють імунітет, пише ЗЗ. До таких належать цитрусові, свіжі овочі, необхідне добре збалансоване харчування. Варто пам’ятати  про  повноцінний сон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі