Тернопільським матусям по-новому призначатимуть допомогу при народженні дитини

Ще на початку листопада 2013 року ВРУ змінила правила призначення допомоги батькам при народженні дитини. Зміни запрацюють з 2 лютого 2014 року.

Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення потрібно подати заяву одним із батьків (опікуном), з яким постійно проживає дитина. Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини; пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу; пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Цей перелік документів є вичерпним.

Крім того, уже з’явився проект КМУ, яким буде приведено у відповідність Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

У ньому, зокрема, зазначено, що орган праці та соцзахисту населення у термін до 3 календарних днів надсилає до територіального органу Державної міграційної служби подання та документи, необхідні для реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

У разі, якщо особа, яка звернулася за допомогою, повідомила неправдиві відомості про реєстрацію місця свого проживання, територіальний орган Державної міграційної служби повідомляє про це орган праці та соцзахисту населення, пише Номер один

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі