На недільне віче «Пам`яті» у Тернополі зібралося близько сотні городян

Хвилиною мовчання за загиблими активістами Майдану розпочали 2 лютого недільне віче у Тернополі. Цього разу, незважаючи на холод, захід провели поруч пам'ятника Степану Бандері. На зібрання зійшлася понад сотня городян.

- Наше сьогоднішнє віче - віче "Пам'яті”. Ми вшановуємо тих хоробрих патріотів, які загинули у наслідок сутичок в Києві на вулиці Грушевського, - розповів кореспонденту “20 хвилин” голова Штабу національного спротиву Володимир Стаюра. - Звісно, зважаючи на мороз, ми могли захід провести і у приміщенні ОДА. Але все ж вирішили його організувати поруч пам'ятника Степану Бандері. Це — аби вшанування загиблих героїв було більш символічним. Ну, а також і тому, щоби ми тут, у Тернополі, відчули те, як зараз нашим побратимам у Києві не просто стояти на барикадах при такому холоді.

Спікери місцевого Майдану наголошували, що основна боротьба із "владним режимом" триває у Києві. Тому закликали усіх небайдужих допомагати активістам у столиці теплими речами, провізією, моральною підтримкою.

- Чи ми будемо знімати барикади? Ні! Чи ми звільнимо вулицю Грушевського? Ні! Бо тій банді поступатися не можна, - пояснював нардеп-"свободівець" Олексій Кайда. - Як тільки ми зробимо крок назад, то вони нас просто пересадять!..

Згадали під час віче і про прийнятий закон, який предбачає звільнення затрманих та арештованих майданівців, якщо активісти розблокують захоплені адмінбудівлі, перекриті вулиці тощо.  

- Але цей закон ми не визнаєм, - додав пан Кайда. - Бо ми вимагаємо декриміналізацію наших активістів без будь-яких умов з боку влади. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі