«Першій леді» Тернопільської області змінили прізвище

Нещодавно люба дружина голови Тернопільської ОДА Надія Хоптян їздила до Харкова, аби представити Тернопільщину на черговому з’їзді прибічників Партії Регіонів. Разом з нею на дане «збіговисько» приїхали “ганьбити” область і інші «регіонали» такі як Петро Марків, Руслан Мостовий, Марія Гайдук. Загалом більшість з них вихідці з рідного губернатору Гусятинського району. 

Погодьтесь, приїзд самої «першої леді» області засвідчує неабияку «собачу» відданість до «регіоналів», от тільки на з’їзді пані Надію сприйняли за просту «женщину из Тернопольской области», яка розказала цікаві казки про те, як лякають і тероризують людей на Західній Україні пише ltdaily.info.

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі відомий багаточисленними скандалами «регіонал» Олег Царьов. Більше того, він не те що не знав, хто така Надія Хоптян, а й навіть прізвище перекрутив так, що та стала Надією Ковтян.

Бідна-бідна пані Надія, з усієї “шкіри лізла”, аби розказати, дійсно, цікаву, захоплюючу історію про Тернопільську область, і байдуже, що далеко неправдиву, зате милу для вух «начальства». А її зрівняли із звичайною рядовою «регіоналкою».

Більше того, раз так сказав Царьов, ще й на партійному з’їзді , то і голова Тернопільської ОДА у нас автоматично стає Валентином Ковтяном? Хоча, може це такий хитрий трюк: відправити у підпілля дружню «регіональну» родину аби вберегти від глуму громади?

Текст промови Надії, тепер уже Ковтян:

«Ми дійсно натхненно і впевнено приїхали до вас. Ми нічого не боїмось! В нашій області – мільйон людей, а на майдаНІ – кілька десятків тисяч. Радикали забороняють думати і говорити. Заборонили КПУ і Партію регіонів. Але хто вони такі? Адже закон передбачає свободу слова і поглядів. Так, було і так буде.

Вони самі бояться. І тому можуть лише виливати бруд і жовч. І коли сьогодні Віктор Федорович говорить про усіх людей, у тому числі тих, хто стоїть на Майдані, він звертається як батько, як людина, яка відповідає за кожну провину кожного з нас.
Колись моя мама говорила: “Розумного жаль, а дурного – двічі”. І це правда. Тому що ті люди, які стоять на майдані, не думають що роблять. Хочу сказати, що ті “стовпи ганьби” і коридори ганьби сьогодні дійсно є в Тернопільській області.

Сьогодні державні службовці, люди, що працюють в медицині, освіті, дійсно залякані. Погрожують їм, їх дітям і батькам.Тиснуть на найбільш болюче, що є у кожної людини.
Те, що твориться на майдані – протизаконно. Коли ці політики закликають до партизанської війни – про що можна говорити? Можу лише поспівчувати і подякувати Олегу Царьову, який на телебаченні разом з Ганною Герман найактивніше відстоює позицію нашої партії. І Віктору Федоровичу, і усім, хто серцем і душею прагне жити у вільній, прекрасній Україні.

Шановні харківчани! Як і казав ваш мер, ми запрошуємо усіх вас до нас, щоб допомогти вивести оту нечисть, повернути усе на законний чин.
Але при всьому тому Тернопільщина – духовний центр країни, область з великою культурою. Люди у нас люблять волю і життя, вони добрі і працьовиті!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі