Сергій Надал закликає міліціонерів не стати знаряддям політичних репресій

“Чи буде міліція на стороні народу чи знову стане знаряддям політичних репресій залежить гострота протистояння”. Про це йдеться у зверненні міського голови Тернополя Сергія Надала.  

“Ситуація в країні залишається складною. У Тернополі створений і діє Штаб громадської безпеки з числа громадських активістів, членів громадської організації «Охорона громадського порядку», депутатського корпусу, працівників муніципальної поліції, МНС і міліції. Ми забезпечує охорону громадську безпеку. Оперативно реагуємо на погодні умови та заходи надзвичайного характеру.

Вкотре звертаюсь до працівників правоохоронних органів. Зараз у країні намітилась хитка рівновага і відбувається пошук шляхів вирішення складної політичної кризи. Від того, чи буде міліція на стороні народу чи знову стане знаряддям політичних репресій залежить гострота протистояння.

Днями Прокуратура міста почала опротестовувати рішення міської ради, яким ми перейменували Майдан мистецтв на Площу Героїв Євромайдану. Хочу запевнити всіх тернополян, ми відстоїмо позицію громади і у Тернополі буде Площа Героїв Євромайдану. Закликаю працівників міліції утриматись від використання сили до мирних протестувальників і бути з громадою, з народом.

Протести в Києві і областях тривають. Чимало тернополян - у столиці. Тим часом місто активно займається постачанням грошей, ліків, продуктів харчування, теплих речей для протестувальників. Дякую всім тернополянам за небайдужість. Разом ми неодмінно переможемо. Слава Україні!”, – зазначено у зверненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі