Міліція Тернополя пройшла переатестацію на «трійку»

За результатами підсумкового тестування, 28 працівників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ отримали оцінку «незадовільно». Начальник тернопільських міліціянтів Олександр Хілюк отримав оцінку «задовільно».

Враховуючи це, Тернопільський міськвідділ отримав загальну оцінку «задовільно», повідомляє прес-служба народного депутата України Олексія Кайди.

Попередньо Кайда вимагав в Міністерства внутрішніх справ України здійснити позачергову переатестацію начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ у зв'язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення.

За даними нардепа, дана переатестація проводилась протягом жовтня-листопада 2013 року і пройшла вона для місцевих міліціонерів не надто успішно.

«Оцінка «задовільно», тобто трієчка керівникові міліції та міському відділу в загальному показує «професійний» рівень тернопільських міліціянтів. Я думаю, такий стан справ є по всій Україні. А, можливо, і гірше. Єдине, що вони роблять на відмінно – це стріляють у людей, роздягають і катують. Я впевнений, що українці дадуть належну оцінку кожному працівнику міліції. Тому наше завдання – не просто зняти певних посадовців, а змінити систему цінностей як в державі, так і в правоохоронних органах зокрема», - прокоментував результати атестації Олексій Кайда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі