Через загадкову пляму у під`їзді тернопільської багатоповерхівки в людей болить голова

Різкий запах стоїть у одному з під’їздів будинку на вулиці Петлюри, 71, уже третій день. Ні представники МНС, ані представники санепідстанції не можуть визначити, що там розлили і наскільки це небезпечно.

Про це поскаржилась мешканка будинку Любов Багрій.

- Запах стоїть ще від суботи, тобто вже третій день, – каже жінка. – Біля вхідних дверей ми помітили розлиту рідину білого кольору, яка замерзла. Запах із кожним днем стає все різкішим. Від нього болить голова! Були вихідні, то ми не викликали відповідних служб. Сьогодні приїхали з МНС, з санстанції, з жеку. Але вони кажуть, що в нас в країні немає таких служб, які могли б визначити, що то за рідина.

Дослідники, які працювали на місці, висували різні припущення щодо її походження. Сказати, що небезпеки для мешканців немає, чітко вони не змогли, пише 20хвилин.

- Тут хтось щось розлив, – каже начальник управління надзвичайних ситуацій Іван Коваль. – Ми поміряли там приладом, який не показав жодних отруйних речовин. Можливо, комусь просто стало погано. Вихід тут один – помити дезінфікуючими засобами із оцтом та сіллю, чим і займаються працівники. Я не можу сказати, що тут можна безпечно ходити. Потім хтось захворіє, і скаже, що це від речовини, яку розлили.

Представники санстанції про походження речовини також нічого не змогли сказати. Начальник жеку, який обслуговує даний будинок, Володимир Білик, пообіцяв мешканцями прослідкувати за прибиранням будинку.

- Зроблять дезінфекцію всього під’їзду, – каже він. – Очевидно, хтось неакуратно ніс щось. Надіємось, що запах після прибирання пройде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі