У Тернополі налагодили виробництво саморобних бронежилетів для активістів столичного Майдану

Саморобні бронежилети почали робити в Тернополі для активістів майдану в Києві. Захисні жилети – з гуми і металу, згодом передадуть їх на тестування в Київ.

Саморобний бронежилет не дуже відрізняється від магазинного, тільки обходиться дешевше. Активіст “Правого сектору” Василь Лабайчук розповідає, що такий жилет точно захистить від пластикових і гумових куль.

- Є певні люди, які по певному зразку шиють чохли під це діло, інші люди нам передають металеві пластини товщиною 3 міліметри, ще інші люди нам дали резину. Ми то склеюємо між собою і ставимо в чохли, – розповідає Добі Лабайчук. - Схема не дуже придумана, якщо глянути звичайний бронежилет, то він не дуже відрізняється, окрім того, що той заводський, а той саморобний. Кожен бронижилет має ступінь захисту, залежить від товщини металу. Цей захистить від пластикових куль і гумових, все інше залежить від того, з якої відстані стріляють, від кута.

Долучатись до справи можуть всі охочі.

- Зараз поламалась швейна машинка, на якій шили чохли, ми хочемо пошити кілька штук на пробу, щоби там поносили, покритикували, а тоді ми відповідно будемо продовжувати їх виготовлення, або зупинимо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі