Побитого “Беркутом” євромайданівця з Тернопільщини виписали з лікарні з численними забоями і тріщиною в черепі (фото)

Незважаючи на потребу в постійному медичному супроводі, пацієнта лікарні ШД на Братиславській, Зіновія Івановича Закалюка, який має відкриту ЧМТ, численні забої і тріщини в черепі, виписали.

Як пишуть у соцмережі на сторінці Допомога постраждалим у Києві, син Зіновія Івановича повідомив, що звертався в різні лікарні, але йому відмовили в госпіталізації батька. Що ж, народ України може собі дозволити догляд Зіновія Івановича і поза лікарнями, в яких обстановка не сприяє одужанню і легких хворих. 


“Ми передали зібрані для Зіновія Івановича кошти в розмірі 26 130 грн., в тому числі - 6130 грн., які переказали жителі з П'ятничан Стрійського району Львівської області. На ці гроші народ України наймає професійних доглядачів на дому Зіновію Івановичу і фондує найкращі ліки. Принагідно дякуємо нейрохірургові Андрію Мизаку за фахову допомогу і професійну честь”, повідомляють у групі Допомога постраждалим у Києві.

pobiti ber pobibti ber1 Побитого “Беркутом” євромайданівця з Тернопільщини виписали з лікарні з численними забоями і тріщиною в черепі (фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі