Тернопільським школярам вчитися стане безпечніше

Електронну систему безпеки, контролю та автоматизації навчального процесу «Smarsy» запустили 4 лютого  у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого».

Учні  та працівники  школи отримали   персоніфіковані  пластикові картки, які  працють на основі безконтактної технології зчитування інформації. За допомогою  документу відбувається ідентифікація осіб, які входять в будівлю школи та виходять з неї. За бажанням, батьки можуть отримувати повідомлення, коли дитина приходить до школи чи йде додому.

Відтепер  вони  зможуть краще  контролюватинавчальний процес, адже для кожного учня у системі створено окремий профіль. Тут можна побачити оцінки, домашні завдання, рейтинг учня, зауваження вчителів тощо.

-          Безпека дітей – це найважливіше, особливо, коли вони не вдома,  - зазначивголова громадської організації «Безпека та інновації в навчальних закладах»  Юрій Вітомський. - Тому спільно з компанією «Smarsy»  мирозробили проект «Безпека та новації в навчальних закладах», в рамках якого  знаходимо кошти на безкоштовне встановлення  електронної системи внавчальних закладах країни.

Таку ініціативу підтримала Тернопільська міська рада.

-          З листопада  минулого року  система  безпеки та контролю «Smarsy» працює  в Українській гімназії імені Івана Франка, - наголосив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Відтепер переваги новинки оцінять учні школи-колегіуму та  Тернопільської ЗОШ  №24, в якій також встановили систему. Сподіваюся, дане обладнання допоможе не тільки покращити безпеку дітей у навчальному закладі, а й сприятиме автоматизації  навчального процесу.

Згодом таку електронну  систему встановлять ще в десятьох школах Тернополя.

Тернопільським школярам вчитися стане безпечніше, фото-1

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі