«Свободівці» закликали міліцію знайти Хоптяна, оскільки він «схильний до самогубства»

Знайти голову облдержадміністрації Валентина Хоптяна закликають депутати облради від ВО «Свобода» міліцію та інспекторів з питань праці.

Про це йдеться у їхньому зверненні до начальнику УМВС України в Тернопільській області Віктора Сака та начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Тернопільській області Сергія Ващука.

У зверненні депутати висловлюють обурення тим, що в період від 23.01.2014 до 04.02. 2014 Валентин Хоптян жодного разу не приходив на своє робоче місце, не з'являвся у публічних місцях, телебаченні чи будь-яких засобах масової інформації.

Вони також зазначили, що оскільки депутатам Тернопільської обласної ради і працівникам Тернопільської обласної державної адміністрації нічого не відомо про місце його перебування, під загрозою перебуває бюджетний процес в області.

"На підставі викладеного, беручи до уваги схильність Хоптяна до самогубства, про що він публічно заявив у спілкуванні з депутатами Тернопільської обласної ради, потрібно негайно забезпечити його розшук. У разі встановлення місця його перебування просимо нас повідомити", – йдеться у зверненні на ім'я начальника УМВС України в Тернопільській області.

У ньому також сказано, що ситуація зі зникненням голови ОДА набуває широкого резонансу.

«Прес-служба адміністрації стверджує, що він перебуває на лікуванні. Проте ми бачимо, що 30 січня 2014 року Тернопільська обласна державна адміністрація за підписом Валентина Хоптяна подала до Тернопільської обласної ради проект обласного бюджету на 2014 рік № 01-506/05-30 від 29.01.2014 р. Виникає запитання: де, за яких умов, в якому стані був підписаний головний фінансовий документ області? І чи дійсно з ним ознайомлений голова адміністрації?», – сказано в зверненні.

У начальника Територіального державної інспекції з питань праці у Тернопільській області депутати вимагають провести перевірку дотримання вимог трудового законодавства України Валентином Хоптяном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі