Тернопільщина залишається з Народною радою та бездіяльним, але дуже пафосним облвиконкомом

Після скасування Тернопільською обласною прокуратурою в суді рішення обласної ради про визнання Народної Ради, створення виконавчого комітету та загонів самооборони патріотично налаштовані депутати облради у відповідь створили міжфракційне об'єднання "Народна Рада".

В підпорядкування об'єднанню перейшов виконавчий комітет та загони самооборони (які, до речі, є скасовані судом). Учора навіть відбулося засідання Виконавчого комітету Народної ради, на якому було розглянуто питання ситуації на шляхах Тернопільщини та її вирішення, а також  розгляду обласного бюджету на 2014 рік.

"Сьогодні усі члени Виконавчого комітету Народної Ради були закріплені за усіма галузями економічної діяльності області. Це означає, що Виконавчий комітет дуже серйозно і відповідально проаналізує поданий адміністрацією бюджет області на 2014 рік і подасть свої зауваження й пропозиції під час розгляду документа на комісіях і сесії», – прокоментував «бурхливу» діяльність виконкому його голова  Володимир Стаюра.

Водночас незрозуміло, для чого було створювати виконком? Адже бюджет депутати обради розглянули б і так, навіть без виконкому. А ситуація на дорогах від засідання горстки політиків теж не надто змінилась? Принаймні дорожні служби у підпорядкування виконкому не попали, а з лопатою Володимира Стаюру та соратників на дорогах області теж наразі ніхто не бачив.

Виглядає, що наразі виконком продукує лише порожній пафос і це є найбільша його спроможність в даній ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі