На Тернопільщині троє людей потрапили до лікарні з обмороженнями

В Тернопільській області внаслідок дії низьких температур травмовано 3 людини. Повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

4 лютого о 14:44 в Теребовлянську центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження обох ступнів ніг І-ІІ ступеня, пізно-реактивний період» госпіталізовано 17-річного жителя села Сокільники Теребовлянського району.

Того ж дня, о 15:00 в Теребовлянську центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження обох ступнів ніг І-ІІ ступеня, пізно-реактивний період» госпіталізовано 42-річну жительку села Воля Теребовлянського району.

4 лютого о 16:00 в Кременецьку центральну районну лікарню з діагнозом «Відмороження 2,3,4, пальців правої кисті» госпіталізовано 53-річного місцевого жителя.

Державна служба України з надзвичайних ситуації закликає – громадяни, будьте обережні, бережіть своє життя та здоров’я! Не допускайте переохолодження організму. Тепло одягайтеся та не зловживайте алкогольними напоями – думка про те, що алкоголь зігріває хибна. Будьте обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах. Не залишати дітей без нагляду. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі