На Тернопільщині швидка з породіллею застрягла у снігових заметах

На Шумщині породіллю транспортували кіньми і двома швидкими.

Декілька видів транспорту довелося задіяти для того, щоб доставити Лесю Янчук – породіллю із села Темногайці – до пологового відділення Шумської райлікарні.

- Шлях до села був заблокований сніговими заметами, тому разом із машиною екстреної медичної допомоги виїхала техніка райавтодору для розчищення доріг, – розповідає завідувач Шумської підстанції №5 екстреної швидкої медичної допомоги Ірина Білоока. – Сільський голова Леонід Додатчук організував підвезення майбутньої мами до карети «Швидкої допомоги» кіньми техніка тільки розчищала дорогу, як її знову замітало. У польових наметах машина з породілею поламалася. «Гаряче» довелося у той час і фельдшеру Раїсі Романюк, і водію Григорію Мартинюку, пише газета Свобода

На допомогу викликали ще одну «Швидкої допомоги», яка доставила пацієнтку до лікарні.

А до приїзду медиків надавала консультації та морально підтримувала породіллю односельчанка Тетяна Юзюк – досвідчена мама, яка сама нещодавно народила чотирнадцяту дитину.

У пологовому відділенні Шумської райлікарні Леся Янчук благополучно народила здорового хлопчика, вагою 2,8 кг. Це восьма дитина родини Янчуків із Темногаєць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі