
15:30, 5 лютого 2014 р.
На Тернопільщині швидка з породіллею застрягла у снігових заметах
На Шумщині породіллю транспортували кіньми і двома швидкими.
Декілька видів транспорту довелося задіяти для того, щоб доставити Лесю Янчук – породіллю із села Темногайці – до пологового відділення Шумської райлікарні.
- Шлях до села був заблокований сніговими заметами, тому разом із машиною екстреної медичної допомоги виїхала техніка райавтодору для розчищення доріг, – розповідає завідувач Шумської підстанції №5 екстреної швидкої медичної допомоги Ірина Білоока. – Сільський голова Леонід Додатчук організував підвезення майбутньої мами до карети «Швидкої допомоги» кіньми техніка тільки розчищала дорогу, як її знову замітало. У польових наметах машина з породілею поламалася. «Гаряче» довелося у той час і фельдшеру Раїсі Романюк, і водію Григорію Мартинюку, пише газета Свобода.
На допомогу викликали ще одну «Швидкої допомоги», яка доставила пацієнтку до лікарні.
А до приїзду медиків надавала консультації та морально підтримувала породіллю односельчанка Тетяна Юзюк – досвідчена мама, яка сама нещодавно народила чотирнадцяту дитину.
У пологовому відділенні Шумської райлікарні Леся Янчук благополучно народила здорового хлопчика, вагою 2,8 кг. Це восьма дитина родини Янчуків із Темногаєць.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:46, 16 червня
12:52, 16 червня
18:42, Сьогодні
20:37, Сьогодні
18:42, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі