На перонах тернопільського вокзалу смертельно небезпечно (відео)

На перонах тернопільського вокзалу - слизько. А це може становити смертельну загрозу пасажирам. Наприклад, рік тому на слизькому пероні у Тернополі Ігор Дякович минулого року втратив ногу.

Тоді львів'янин намагався встигнути на свій потяг, посковзнувся і впав на рейки.

- Хоча би після цього страшного випадку почали розчищати перони, - каже тернополянин Дмитро Чернега, який очікував прибуття свого електропоїзда 5 лютого вдень. - Я намагаюся стояти подалі від локомотива, який під'їжджає. Але часто пасажири втрачають обережність. Люди біжать до вагонів, коли потяг іще не зупинився. Один невдалий рух - і ти, послизнувшись, уже під сталевими колесами...

Натомість чергова вокзалу запевнила журналістів, що перони періодично посипають піском. Жінка сказала, що останніми днями ніхто на слизькі перони не скаржився.

Як переконався кореспондент 20 хвилин, на першому та другому пероні і справді є сліди від піску, яким посипали втрамбований сніг. А от на третьому — слизьке біле полотно. Тому радимо тернополянам завчасно приходити на вокзал і підходити до потяга лише після повної його зупинки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі