Через останні політичні події в Україні тернопільські юнаки не хочуть йти в армію

З першого квітня на Тернопільщині стартує призовна кампанія. До служби у внутрішніх військах готується до двохсот юнаків.
 
- Загалом бажаючих служити в армії немало, – кажуть в обласному військовому комісаріаті. Проте кожного року меншає здорових юнаків. Відтак не всі придатні до проходження військової служби. Останні політичні події на кількість бажаючих служити в армії не вплинули.

«До призовників є конкретні вимоги. І кожен, хто бажає служити в армії, має відповідати цим вимогам. До прикладу, необхідно відповідати за станом здоров’я, має бути зріст конкретний, вага. Зріст повинен складати не менше 175-ти сантиметрів, призовники нижчі на службу в армії претендувати не можуть. У службі за контрактом особливих відмінностей не буде. Однак, можливо, ще серйозніше ставитимуться до відповідності призовника вимогам. Враховуватимуть, безумовно, і бажання юнаків», – зазначив начальник відділу комплектування і призову обласного військового комісаріату Олег Денисюк.

Десятикласник Ігор мріє стати військовим, тому служба в армії необхідна, пише зз.  «Я сподіваюся, що відповідатиму вимогам і мене візьмуть на службу за контрактом. Моя мрія стати військовим, я постійно дбаю про добру фізичну форму». Військові передбачають, що служба за контрактом може стати популярною серед юнаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі