Мороз на Тернопільщині продовжує збирати жертви

6 лютого о 10:30 в Козівську центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження двох кистей рук І-ІІ ступеня» госпіталізовано 27-річну жительку села Золочівка та о 15:15 з діагнозом «Обмороження І та ІІ пальців лівої ноги І-ІІ ступеня» шпиталізовано 16-річну місцеву жительку.

Цього ж дня о 12:03 в Підгаєцьке центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження пальців правої кисті ІІ ступеня» госпіталізовано 51-річного жителя села Завалів.

А в Бучацьку центральну районну лікарню з діагнозом «Обмороження пальців обох кистей ІІ ступеня» госпіталізовано 46-річного жителя села Сновидів.

Того ж дня, о 15:15 в Тернопільську міську лікарню №1 з діагнозом «Загальне переохолодження» госпіталізовано 54-річного місцевого жителя.

Державна служба України з надзвичайних ситуації закликає – громадяни, будьте обережні, бережіть своє життя та здоров’я! Не допускайте переохолодження організму. Тепло одягайтеся та не зловживайте алкогольними напоями – думка про те, що алкоголь зігріває хибна. Будьте обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах. Не залишати дітей без нагляду. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки.

Для попередження випадків травмування та загибелі людей внаслідок низьких температур в області діють пункти обігріву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі