• Головна
  • До Тернополя приїхали провокатори?
15:30, 6 лютого 2014 р.

До Тернополя приїхали провокатори?

Російськомовні наклейки із написом «Территория свободы от законов 16 января» з’явилися у Тернополі.

Ними густо заклеєний рекламний щит із анонсом виступу грузинського ансамблю танцю поблизу залізничного вокзалу. Цікаво. що більше ніде в центральній частині міста чи поблизу того ж вокзалу аналогічний наклейок побачити не довелося.

Виглядають міні-агітки як щойно поклеєні, що власне  і наштовхує на думку, що їх розмістили провокатори, адже дані закони в своїй більшості скасовані.

До того ж, представники громадянської платформи Майдан, якими підписані наклейки, навряд чи б розповсюджували агітки російською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...