Тернопіль потрапив в п'ятірку благополучних регіонів України

Державна служба статистики склала рейтинг благополучних регіонів України.

За їхніми даними  найблагополучнішим визнаний Івано-Франківськ. У цілому виявилося, що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано -Франківськ (1-е місце), Чернівці (2-е), Рівне(3-е), Ужгород (4-е), Тернопіль (5-е).

Дані регіони мають найкращі показники за криміногенною та соціальною статистикою. Так , в Івано- Франківську — найменше злочинності, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а у Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом.
Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і пияків.

Найнебезпечнішим визнаний Севастополь — у місті високі показники боргів по зарплаті, злочинності  ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозах. За даними статистики, п’ятьма найнебезпечнішими і найменш неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. У цю п’ятірку також потрапив Київ. Так, п’ятим із кінця і на 23 -му місці виявилося Запоріжжя, на 24 -му — Київ, на 25-му — Кіровоград, 26-м став Крим.

Для складання рейтингу використовувалися такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту й активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів , поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, кількість ДТП, борги із заробітної плати, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом, повідомляють ”Новости Крыма"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі