11:07, 30 березня 2011 р.

Бути Тернополю чистим!

Остаточно зійшов сніг, і ще помітнішими стали бляшанки, пляшки і недопалки на вулицях міста. Традиційно перед Великоднем дбайливі господині наводять лад у помешканні – прибирають, миють вікна, щоб зустріти свято в чистій оселі.

А Тернопіль – наше спільне місто, яке також прагне стати чистим до свята.

Тому з 1 квітня міська рада оголошує двомісячних благоустрою, щоб навести лад в місті, провести озеленення та відновлення природного стану довкілля.

Наступного тижня, з 4 по 9 квітня триватиме загальноміська толока.

Нагальгні завдання, що стоять перед мешканцями міста і відповідними службами – прибрати прибудинкові території  та узбіччя доріг, парки і сквери, відремонтувати і пофарбутати дитячі та спортивні майданчики, альтанки і лавки, паркани, місця збору сміття, винести зайве з горищ та підвалів, впорядкувати квітники, цвинтарі.

Роботи багато, але й громада  Тернополя чимала.

Після завершення двомісячника благоустрою влада планує відзначити організації та окремих громадян, котрі докладуть найбільше зусиль покращення нашого міста.

Але найголовнішою нагородою для тернополян стане те, що ошатний, оновлений, чистий і свіжий, давній і юний Тернопіль розквітне весняними посмішками.

Бути Тернополю чистим!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...