У “білому домі” в Тернополі влаштують “обшук”

Майдан перевірить, хто із чиновників Тернопільської ОДА не ходить на роботу.

На «День відкритих дверей» у понеділок, 10 лютого, запрошує журналістів та громадськість Народна Рада Тернопільської області.

Акція розпочнеться о 10 годині у приміщенні “білого дому”. Точніше – на поверхах, де працюють чиновники обласної адміністрації. На такий крок активістів Майдану у Тернополі наштовхнула поведінка чиновників, які були свідками під час суду за позовом прокуратури – про звільнення начебто захопленого приміщення ОДА, пише 7 днів

- Ми проведемо акцію із розблокування Тернопільської обладміністрації, – каже голова Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра. – Ми пройдемося по кожному кабінету. Бо вже отримували скарги, що кабінети закриті. Нам, депутатам, вони будуть змушені відчиняти двері і показувати, який кабінет начебто є заблокованим і там їм не дозволяють працювати…

Нагадаємо, покидати будівлю, у якій також розташована обласна рада, ніхто із мітингувальників і політиків-опозиціонерів навіть після вироку, який винесли 6 лютого, не збирається. Більше того, люди не згодні із рішеннями судів. Адже вони ухвалені не на користь народу, а «злочинної влади».

До речі, активісти стверджують, що не лише “губернатор” Валентин Хоптян не з’являється у своєму кабінеті від 23 січня, а й дехто із його заступників та керівників департаментів і управлінь. Так, наприклад, давно не бачили на роботі гуманітарного заступника Петра Гоча.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі