На Тернопільщині під час розчищення 3-4 метрових переметів регулярно ламається техніка

Дорожники потребують нової техніки, – Укравтодор.

70% з 6,7 тисяч технічних одиниць дорожньої техніки, підготовленої до зимового утримання, вже давно мають бути модернізовані та замінені на сучасну та високопродуктивну. Таку необхідність технічного переоснащення дорожніх підприємств ще раз підтвердив цьогорічний досвід ліквідації наслідків погодних умов, що набули ознак стихійного лиха.

 За словами начальника Управління експлуатаційного утримання автомобільних доріг Укравтодору Олега Федоренка, жодного разу цієї зими техніка не зупинялася через недостатню кількість паливно-мастильних чи нестачу протиожеледних матеріалів, всього було заготовлено вдосталь, проте механізми, яким вже понад 30-40 років, працюючи за екстремальних погодних умов, в ході боротьби з переметами висотою до 3-4 метрів нерідко виходили з ладу та потребували ремонту.

 «Безумовно механізатори оперативно усували складнощі, що виникали, та продовжували роботу, але докорінно вирішити цю проблему можна лише замінивши техніку, що вичерпала нормативний строк експлуатації», – зазначив О.Федоренко. Оновлення технічних парків державних дорожніх підприємств Укравтодор планує продовжити і цього року. На сьогодні регіональні дорожники вже провели інвентаризацію всіх наявних технічних засобів та надали пропозиції щодо їх оновлення та модернізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі