На Тернопільщині треба платити 100 гривень, щоб швидка повезла в лікарню?

До лікарні швидкою за 100 гривень. В кабінеті головного медика області мешканці Тернопільщини запитали його, чи знає він про такі випадки і чи законно оплачувати за послуги швидкої допомоги.

100 гривень, за словами однієї з жінок, вартує доїхати з дому до лікарні. Начальник департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації пообіцяв провести службове розслідування.

- Швидкі в нас взагалі вийшли з ладу. Один день їздить швидка, на другий день вона ремонтується. А людина хвора, викликають, водії з швидкої возять їх своїм транспортом, але, щоб той водій повіз людину в лікарню, людина має йому заплатити 100 гривень за бензин інакше водій не поїде.

Руслан Мостовий сказав, що департаменту невідомі випадки, коли з людей швидка брала гроші аби довести до лікарні і пообіцяв провести службове розслідування, передає tv4

- Я обіцяю провести службове розслідування, будуть вжиті по Тернопільському районі міри.

- То не тільки Тернопільський район.

- Ще скажіть в якому?

- У всіх, Козівський, Гусятинський.

- Нема такого в Гусятинському районі.

- Скажіть мені конкретний приклад. З людьми поспілкуйтесь.

- Поспілкуюся.

В області працює 87 машин швидкої допомоги, 15 з них оновлені, каже очільник департаменту охорони здоров'я Руслан Мостовий. Він запевнив, в найближчий час Тернопільщина отримає 36 автомобілів екстреної медичної допомоги, придбаних Міністерством охорони здоров’я України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі