Чому на Тернопільщині обурені батьки перекрили вулицю? (ОНОВЛЕНО)

Вкотре не витримали люди і перекрили дорогу автотранспорту на вулиці Шкільній, що в Бучачі.

Вимога була проста – батьки на машинах, турбуючись про своїх дітей, підвозять їх до дверей школи, тим самим наражають на небезпеку чужих дітей, особливо в зимовий період. Це все відбувається з 8 год. до 8.30. Ми любимо згадувати Європу, порядок, а ,можливо, треба почати з себе? – йдеться на сайті Бучацькі новини.

На даній ділянці вже встановлено два дорожні знаки, зокрема «Рух заборонено»  і «Пішохідна зона». Окрім цього, на місці щоденно чергують працівники ДАІ і у разі порушень правил дорожнього руху складають протоколи.  Про це у ромові з кореспондентом 0352 зазначив прокурор Бучацького району Юрій Гулкевич.

“На даній ділянці вже є два дорожні знаки – «Рух заборонено»  і «Пішохідна зона». Окрім цього, на місці щоденно з 8 години до 9-тої години чергують працівники ДАІ, з метою виявлення порушників, якщо водії не зважають на дорожні знаки. Сьогодні  зокрема, я спілкувався з начальником міліції, складено два протоколи стосовно водіїв щодо порушення правил дорожнього руху на в’їзд на дану вулицю”.

Юрій Дмитрович також додає, що згідно зі змінами в ПДР, крім дорожнього знаку «Рух заборонено» потрібен знак «Пішохідна зона». Згідно з відповідним рішенням міської ради, було встановлено дані дорожні знаки і вже є підстава для притягнення водіїв до адміністративної відповідальності, у разі порушення правил дорожнього руху.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі