Активістам Майдану у Тернополі масово починають вручати повістки у міліцію

Тернопільським активістам Майдану масово починають вручати повістки.

Як пише Наталка Михно в мережі Фейсбук, “щойно міліціянти намагалися вручити повістку нашому Голосу тернопільського ЄвроМайдану – Дмитру Андрієшину”.

Як розповідає сам активіст, його вдома не було, а батьки відмовилися брати повістку. Свій візит слідчий не пояснив.

Нагадаємо, Дмитро Андрієшин був першим, хто закликав тернопільске студентство вийти на мітинг, а також був активним членом молодіжного оргкомітету Тернопільського Майдану, пише Погляд.

Вдень вручили повістку Миколу Сивирину. Про це він теж пише у мережі Фейсбук:

“Щойно до мене додому приходив міліціонер і вручив повістки, 3(три) штуки! Поцікавився в нього, по якій справі викликають, каже: “Чесно не знаю…” Телефоную за вказаним на повістці про виклик номером, питаю старшого слідчого СУ О.В.Дубчака. Сказали, що його немає на місці, але люб’язно погодилися дати пояснення з приводу виклику.
Отож, мене викликають для участі у проведенні слідчих дій у кримінальному провадженні № 12014210000000009 в якості свідка. Це пов’язано із подіями 24 січня 2014 року, коли мешканці Тернопільщини намагалися увійти в приміщення Тернопільської обласної ради, а працівники міліції їм в цьому перешкоджали. Хоча провадження, власне, не проти правоохоронців, а проти людей!!!
Подивлюся на тон і характер слідчого зі мною. Бо щось здається мені, що вони будуть діяти не в правовому полі. Ну і ще одне дивує, чому викликають на три дні? Невже я такий цінний “свідок”, що три дні викликати? Побачу.”

Аналогічні повістки принесли і Мар’яну Козбуру, якого недавно відпустили під заставу, пише Роман Напованець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі