Погнутий дах та побите скло: у Тернополі величезна бурулька впала на іномарку (фото)

Брила льоду упала із будинку на вулиці Лучаківського, 7а прямо на легківку Peugeot. У авто -погнутий дах та побите скло.

- А якби там не машина, а людина була? - каже тернополянин Олександр Ярмоленко. Саме він повідомив "20 хвилин" про таку неприємність. Каже, що іномарка - його працівника. Той, мовляв, залишив авто лиш на годину часу. Коли повернувся - ледь не оторопів.

- Це було вчора, 11 лютого. Мій працівник тут був по справах. Розповідав, що залишив машину на цьмоу місці близько 19.00 і повернувся десь о 20.00. У цей відрізок часу все й сталося, - передає слова свого підлеглого пан Ярмоленко. - Він викликав на місце інспекторів ДАІ. Ті приїхали, склали якийсь акт, але йому цей документ на руки не дали. Та й взагалі сказали, що з того діла - толку не буде.

У секторів зв'язків із громадськістю обласної Державтоінспекції не змогли ні підтвердити, ні спростувати згаданого факту. Кажуть, що подібний випадок із брилою льоду - не кваліфікується як ДТП. Тож, мовляв, і справа не їхня.

Тетяна СЕМУСЬ, адвокат:

- Власник майна, за вимогами Цивільного кодексу України, має право на відшкодування шкоди, завданої такому майну. У разі, якщо майно є застрахованим, відшкодування здійснює страхова компанія. Якщо ж договору страхування транспортного засобу у даному випадку не було, вимогу про відшкодування можна пред’явити балансоутримувачу дому. А саме - жеку. Імовірна відмова жеку від виплати такого відшкодування є підставою для звернення власника авто до суду. Для цьому йому слід представити документи про право власності на автомобіль, відповідь органу внутрішніх справ та експертний висновок про вартість відновлювальних робіт.

burulka avtivka4 Погнутий дах та побите скло: у Тернополі величезна бурулька впала на іномарку (фото), фото-2 Погнутий дах та побите скло: у Тернополі величезна бурулька впала на іномарку (фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі