• Головна
  • На Тернопільщині в зону затоплення можуть потрапити 3500 людей
19:00, 12 лютого 2014 р.

На Тернопільщині в зону затоплення можуть потрапити 3500 людей

Внаслідок повені і дощових паводків на території Тернопільської області в зону затоплення, загальною площею біля 30 тис. га, може потрапити понад 50 населених пунктів області, а це майже 3500 людей.

Основними проблемними питаннями залишаються - відсутність локальних систем оповіщення в населених пунктах, що потрапляють в прогнозовану зону підтоплення, майже всі гідротехнічні споруди, а також дамби водосховищ потребують ремонту, на низькому рівні знаходиться організація очистки систем водовідведення, меліоративних каналів і русел річок для забезпечення їх максимальної пропускної спроможності.

Для оперативного реагування, в разі виникнення затоплення територій, Управління готове залучити 165 чол. особового складу та 155 од. техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення