На Тернопільщині цей рік стане роком Коновальця

Гість з Австралії Стефан Романів зазначив, що світові організації українців мають намір широко відзначити 120-ту річницю від дня народження Євгена Коновальця.

– Уже створено спільний комітет організацій українських націоналістів (бандерівців і мельниківців), який займається організацією різних заходів відзначення уродин Євгена Коновальця. Ми плануємо, що це не повинна бути одноденна акція у день народження нашого героя, а низка різнопланових заходів, до яких долучаться і громадськість, і влада в усій Україні, – сказав Стефан Романів.

Голова обласної ради Олексій Кайда повідомив гостю, що Тернопілля активно включиться у відзначення 120-річчя від дня народження Євгена Коновальця, буде створений організаційний комітет та розроблена програма заходів, які відбуватимуться в усіх районах області.

– Уже підготовлений проект рішення про оголошення 2011 року на Тернопільщині роком Євгена Коновальця. Сподіваюся, що це рішення депутати підтримають на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 14 квітня, – зазначив  Олексій Кайда.

Голова обласної ради Олексій Кайда подарував Стефану Романіву книгу Дмитра Донцова “Хрестом і мечем”, яка була видана за сприяння Тернопільської обласної ради.

"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі