Хто забезпечуватиме чистоту тернопільських вулиць у 2014 році?

Досі не можуть визнати підприємство, яке у цьому році забезпечуватиме чистоту в Тернополі. Нагадаємо, ціна питання – майже 20 млн. грн.

– Для опрацювання тендерних пропозицій законодавець відводить 20 днів, – повідомив голова тендерного комітету, начальник управління ЖКГ ТМР Микола Лесів. – Члени тендерного комітету вивчають пропозиції, які надали чотири суб’єкти господарювання. З досвіду попередніх років можу сказати, що на 70% переможцем мало би стати ТзОВ «ТернопільКомуналСервіс» як організація, котра запропонувала найменшу ціну за санітарне утримання вулично-дорожньої мережі міста й утримання міських територій та інших об’єктів благоустрою. Разом з тим, є ще ряд інших факторів, які теж беруться до уваги під час визначення переможця торгів.

Також пан Микола повідомив, що нині проведення тендеру перевіряють представники Тернопільського відділення Антимонопольного комітету. Тому, спрогнозував Микола Федорович, найпевніше після цієї перевірки і де дізнаємося, хто буде переможцем тендеру.

Разом з тим, як стало відомо «Номеродин», від початку тижня не виходить на дороги міста техніка КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця». Працівники приходять на роботу, чемно відсиджують, але не більше.

Як розповів Микола Лесів, управління житлово-комунального господарства не має жодних відносин із МШЕД: «Договір на прибирання міста підписаний з «ТернопільКомуналСервісом», а МШЕД працює у них на субпідряді. Тому, потрібно залучати техніку комунального підприємства чи ні, це їхні внутрішні питання».

Водночас Миколі Федоровичу відомо, що техніка КП не виїжджає, бо має проблеми з техоглядом. Натомість, за інформацією нашого видання, на техніку комунальників накладено арешт через борги перед кредиторами. Більше того, ще дві одиниці техніки комунального підприємства (КАМАЗ та «Шевроле») нині перебувають на арештмайданчику, бо проходять по справі блокування входу до адмінсуду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі