Сьогодні у Тернополі біля пам’ятника Івану Франку з`явиться “Стіна кохання”

У Тернополі сьогодні з’явиться “Стіна кохання”. Вона буде встановлена у найбільших університетах міста, а також на вулиці Валовій біля пам’ятника Івану Франку. Кожен бажаючий може залишити там своє освідчення в любові чи просто написати будь-які приємні слова своїй другій половинці, друзям, рідному університету, місту та всьому Всесвіту.

Поряд зі «Стіною кохання» активісти роздаватимуть святкові «валентинки». Цікаво, що захід пройде одночасно у всіх регіонах країни, пише Доба.

Організаторами дійства виступили ГО «Студентська республіка» спільно з Управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

- У сьогоднішній непростий період для країни, День святого Валентина може стати одним із кроків, де українці зможуть привітати один одного, подати руку примирення своєму другу, брату, колезі, людині, яка може і не розділяти вашу думку. Адже Україна у нас одна, єдина, а любов «… все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить…», – кажуть організатори події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі