У Тернополі правоохоронці погрожують криміналом організаторам Народної олімпіади?

За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, організатори Народної олімпіади, яка відбулась 15 лютого у Тернополі, вже отримали попередження про кримінальні провадження.

- Безумовно претензії правоохоронців є і на даний час. Пообіцяли відкриття кримінального провадження по ряду статей. В тому числі і щодо організації незаконних формувань. І за цю олімпіаду також, – розповів Погляду Леонід Бицюра.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області прокоментував ці слова:

Міліціонери слідкували за дотриманням правопорядку, дбали про безпеку громадян під час Народної олімпіади у Тернополі. Жодних порушень громадського порядку зафіксовано не було. Варто зазначити, що будь-яких скарг зі сторони організаторів заходу чи учасників до правоохоронців не надходило.

Поряд з цим у ЗМІ були поширені заяви деяких посадовців Тернопільської міської ради про те, що під час проведення олімпіади лунали погрози від правоохоронців. Повідомленнями такого змісту посадовці намагаються вкотре пропіаритися. УМВС України в Тернопільській області офіційно заявляє, що такі заяви не відповідають дійсності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі