«Якщо калина не цвіла, то не ламай калини, якщо ти в армії не був, то не кохай дівчини…»

Вже 12 квітня перші новобранці попрямують на службу, а 7 травня у військових частинах вони складуть присягу на вірність українському народові.

Призовні комісії покликані вибрати з Тернопільської області 630 юнаків 1986-1993 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років. Новобранцями стануть лише ті, хто за станом здоров’я може проходити службу, не має права на відстрочку або втрав його. Окрім доброго здоров’я, хлопці мають бути освіченими, морально стійкими, організованими, відповідальними, сумлінними.

За інформацією Тернопільського обласного військового комісара полковника О.Довгалюка, юнаки служитимуть в різних формуваннях.

Загалом розподіл виглядатиме так:

Збройні Сили Україна - 485 осіб,

в тому числі

Сухопутні війська 262,

Повітряні Силі – 108,

Військово-Морські Сили – 42,

частини центрального підпорядкування – 58;

Внутрішні війська МВС України – 110,

Державна спеціальна служба транспорту – 35.

Тепер  хлопці дедалі частіше виявляють бажання служити, адже армійський стаж може дати переваги при працевлаштуванні. Багато хто отримає під час служби нову спеціальність, а декому армія  так припадає до душі, що вони залишаються продовжувати службу за контрактом. Як показує досвід минулих років, зі служби юнаки повертаються дорослішими, самостійними, змужнілими.

Не дарма хлопцям співають: «Коли ти з армії прийдеш, тоді кохай дівчину…»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі