Де насправді знаходяться тернопільські беркутівці?

Офіційно вище керівництво тернопільської міліції не може повідомити, де перебуває спецпідрозділ «Беркут» та солдати внутрішніх військ, які дислокувалися в Тернополі.

Нагадаємо, у ніч із 19-го на 20 січня з Тернополя на Київ виїхало три автобуси зі спецпризначенцями. Штаб національного спротиву їх просто проспав. Відтак 20 січня понад сотню активістів пікетували обласну міліцію з вимогою негайно повернути спецпризначенців на місце постійної дислокації, у Тернопіль.

І хоча головний міліціянт області Віктор Сак до людей не вийшов, поспілкуватись із народними обранцями та пересічними городянами вийшов заступник начальника обласного управління МВС з громадської безпеки Василь Облещук, пише Номер один

– Будь-яка інформація щодо передислокації спецпідрозділів перебуває під грифом «секретно», – сказав тоді пан Василь та мимохідь кинув фразу, мовляв тернопільський «Беркут» у ту ніч до Києва не виїжджав. А щодо пересування внутрішніх військ, сказав високопосадовець, то це вже не компетенція міліції.

Для більшої ваги на сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали звернення до Міністерства внутрішніх справ та начальника обласної  міліції в Тернопільській області Віктора Сака про відкликання працівників спецпідрозділу «Беркут» та солдатів внутрішніх військ на місце дислокації.

«Моє звернення-ультиматум до Міністра Віталія Захарченка та начальника обласного управління міліції Віктора Сака, щоб протягом 24 годин тернопільський «Беркут» та солдати внутрішніх військ повернулися додому, підтримало 80 депутатів обласної ради», – розповів депутат обласної ради Степан Барна.

До вимог депутатів, як і очікувалось, ніхто не прислухався, натомість задля отримання офіційної інформації про перебування тернопільських спецпризначенців керівництво обласної міліції попросило звернутись письмово. Степан Барна та ще двоє депутатів – Роман Навроцький з Іваном Друзем - так і зробили. І от днями вони отримали більш ніж стислу відповідь: «Депутатам Тернопільської обласної ради С. Барні, Р. Навроцькому та І. Друзю. Запитана вами інформація належить до відомостей, що становлять службову таємницю. З повагою, заступник начальника В. К. Облещук».

Де насправді знаходяться тернопільські беркутівці?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі