Тернопільським заправкам уряд - не указ!

Тернопільські заправки “свистати хотіли” на вказівки уряду - пише "За Збручем".

Урядовці вже два тижні погрожують: якщо компанії будуть перевищувати  рекомендований Кабміном коридор ціни на бензин та дизпаливо, уряд буде втручатися. Про це заявляв і Прем’єр-мініст Азаров і його підлеглі. При чому неодноразово.

“Експертна група, яка засідає щотижня, враховуючи складну ситуацію, затвердила коридор на цей тиждень: 9,75 для А-95 бензину і 9,20  для дизпалива. При чому це – для країни. Можливо, в Києві – більше, а на периферії – у Волинській або Тернопільській області, менше. Тому такий коридор буде існувати”, – сказав міністр Бойко.

“Якщо компанії перевищують коридор, рекомендований урядом (а уряд не просто так поставив цю ціну – це відповідні розрахунки, це маржа трейдерів, ми підрахували цей коридор), будемо дуже жорстко діяти. Так само, як ми діяли стосовно трьох компаній, які порушили умови, вступили в картельний зговір… Уряд буде втручатись”, – додав Ю.Бойко.

Мабуть київські чиновники не в курсі, що ціни в Тернополі можуть буди навіть вищими, ніж в столиці. Так з моменту встановлення коридору в 9,50 грн. за літр бензину А-95 мережі заправок OKKO  та WOG в наші області продають бензин за ціною 9,90-9,99 грн. Мабуть не такі страшні ті донецькі, як про них балакають.

На фото: про такі ціни тепер можна лише мріяти

"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі