• Головна
  • На Тернопільщині через смертельну аварію перекрили рух транспорту
16:00, 17 лютого 2014 р.

На Тернопільщині через смертельну аварію перекрили рух транспорту

Аварія зі смертельними наслідками сталася сьогодні, 17 лютого в Гусятинському районі Тернопільської області.

Близько 12:00 в селі Крогулець зіткнулися два автомобілі. Як наслідок, двоє людей загинуло. Ще чотирьох доправили в Гусятинську районну лікарню. Двоє з них – у важкому стані.

Внаслідок ДТП на ділянці дороги Гусятин-Копичинці утворився затор завдовжки 3 кілометри. Рух на цій ділянці дороги перекритий, повідомляє зз.

Причини ДТП з’ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
Не купуйте це масло: українка перевірила 7 популярних брендів і показала, як підробку видають за натуральний продукт
Оголошення